Záloha na vracení poškozeného turbodmychadla je cena+2000kč Záloha bude vracena PO DORUČENÍ TURBODMYCHADLA NA NAŠÍ FIRMU. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 60km zdarma Pokud si nevíte rady, stačí zavolat na níže uvedené kontakty a rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Delphi Diesel Servis Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Cena elektrického zařízení obsahuje recyklační poplatek v souladu s ustanovením § 37h odst. 3 zákona o odpadech a autorský poplatek. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 60km zdarma

Filtr DPF/FAP

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Cena elektrického zařízení obsahuje recyklační poplatek v souladu s ustanovením § 37h odst. 3 zákona o odpadech a autorský poplatek.

řazení podle ceny: 
celkem 1 položka

4 500,-
cena bez DPH 3 719,01
(id:62+2+666)
dostupnost: na dotaz

PROFESIONÁLNÍ Renovace Repase ČIŠTĚNÍ FILTRŮ PEVNÝCH ČÁSTIC (DPF/FAP) Profesionálně čistíme pouze suchou metodou všechny typy a značky filtrů pevných částic

Profesionálně čistíme pouze suchou metodou všechny typy a značky filtrů pevných částic

Filtr musí z auta ven

Zapomeňte na metody, které se tváří jako levné a jednoduché. Jedná se obvykle o chemické způsoby čištění, které nejenže filtr pevných částic nevyčistí, naopak ho často ještě víc zalepí. A potom už ani efektivní a pokročilé metody renovace nemají šanci filtr vyčistit. Pokud vám někdo slibuje, že do filtru nalije chemickou látku, která filtr zcela zprůchodní, nevěřte mu. Popel uložený za několik desítek tisíc kilometrů chemicky zničit prostě nelze a jakákoli kapalina ve filtru způsobí jeho nevratné poškození.

Pokud vám někdo slibuje, že do filtru nalije chemickou látku, která filtr zcela zprůchodní, nevěřte mu. Popel uložený za několik desítek tisíc kilometrů chemicky zničit prostě nelze a jakákoli kapalina ve filtru způsobí jeho nevratné poškození

Čistíme všechny typy DPF na všechny typy vozidel

Filtr pevných částic DPF (z anglického Diesel Particulate Filter, resp. FAP - filtre a particule), keramická vložka výfuku se systémem kanálků, které dokáží zachytit pevné částice v útrobách filtru a dále propustit jen čistý vzduch. V dnešní době je součástí všech vozidel s dieselovým motorem a už i s benzinovým Jeho funkcí je bránit rozptylování sazí a prachových částic při jízdě a snížení emisí ve městech.

Filtry pevných částic (DPF/FAP) PROFESIONÁLNÍ Renovace

Provádíme precizní čištění pouze funkčních DPF filtrů díky špičkové diagnostice

Před výměnou filtru nebo jeho čištěním vždy řešte příčinu zanesení

Ne vždy je zanesení filtru pevných částic způsobeno běžným provozem,* a proto před samotnou výměnou je důležité zkontrolovat správnou funkčnost celé pohonné jednotky, obzvláště v případech, kdy k zanesení došlo v podezřele krátkém čase.

Zde je totiž velké riziko, že samotná výměna filtru je pouze řešením následku jiných závad. Důvody pro zaplnění jsou velmi často problémy systému řízení motoru a jeho následná vyšší produkce sazí, například špatná funkce vstřikovačů, systému přeplňování-turbodmychadlo, systému zpětného vedení výfukových plynů,EGR, a podobně.

Dále je to u vozů se systémem dodatečného přimíchávání aditiv nedostatečná údržba, kdy aditiva nejsou dlouhodobě doplněna nebo jsou použita jiná aditiva, která neodpovídají předepsané normě. Proto je velice důležitá diagnostika všech senzorů a celé řídicí elektroniky motoru.

Tou druhou a standardní možností zaplnění filtru je zanesení popílkem, který vzniká spalováním samotných sazí právě při regeneracích,. V tomto případě to snadno zjistíte správnou diagnostikou.

Řešení je pak jednoduché. Vyměnit opravdu jen filtr. Dodejme jen, že při montáži je nezbytné použít nový montážní materiál, jako závěsné gumy a různá těsnění. Zásadně při montáži nepoužívejte
výfukové pasty a tmely.
Hrozí ucpání kanálků filtrační vložky. Při manipulaci s filtrem se vyvarujte nárazům, které by mohly poškodit křehkou vložku filtru.

Po namontování je nutné provést aktualizaci řídicí jednotky příslušným diagnostickým zařízením.

A v neposlední řadě vyměňte MOTORVÝ OLEJ se specifikací pro vozy s filtrem pevných částic.

Ucpání filtru běžným provozem nastává u starších systémů nejčastěji kvůli majiteli vozu a jeho způsobu jízdy, kdy se mu probíhající regeneraci „podaří“ vždy přerušit.

Systémy novějších vozidel by ale měly být již skoro „řidiči vzdorné“ a regenerace může probíhat téměř za jakéhokoliv jízdního stavu. Je přerušena pouze velmi krátkou jízdou a vypnutím motoru. Zaplnění filtru dosáhne takové hodnoty, že již nemůže proběhnout regenerace automaticky.

Jedinou možností pak je nucená regenerace pomocí diagnostiky, ale pokud zaplnění překročí určitou hodnotu, není již možno filtr vůbec regenerovat a je nutné ho vyměnit.

U DPF /FAP filtrů spojených s oxidačním katalyzátorem nikdy nesmíte používat chemii, čistit filtr vysokotlakou myčkou nebo vysokotlakou párou,protože hrozí poškození oxidační vrstvy jádra katalyzátoru a tím jeho zničení.

Vyfoukávání kanálků,je ideální po předehřátí

V případě použití speciální pece k tomu určené (několik hodin při teplotách kolem 600 °C a více) jde o celkem účinnou metodu. Takto vysoké teploty jsou nutné pro vytvoření konzistentního vypáleného sloupce sazí, který jde vyfoukat.

Profesionální čištění DPF/FAP filtrů a katalyzátorů,,
Profesionálně čistíme všechny typy a značky,,
Z filtru odstraňujeme olej, saze,popel a jine nečistoty.

Filtry mají vždy po čištění plnohodnotnou 95-100% průchodnost.
Nejlepší cena

Cena zahrnuje čištění 2 filtrů v rámci výfukové soustavy - DPF filtr a přední katalyzátor (nutné čistit oboje najednou)
SVOZ A ROZVOZ DO 100KM

Jen DPF /FAP nebo celé auto.
Pro renovaci můžete dodat pouze samotný filtr pevných částic a nebo přistavit celé vozidlo

FSX DPF Cleaning Video

TOPlist
Záloha na vracení poškozeného turbodmychadla je cena+2000kč Záloha bude vracena PO DORUČENÍ TURBODMYCHADLA NA NAŠÍ FIRMU. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 60km zdarma