Záloha na vracení poškozeného turbodmychadla je cena+2000kč Záloha bude vracena PO DORUČENÍ TURBODMYCHADLA NA NAŠÍ FIRMU. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 60km zdarma Pokud si nevíte rady, stačí zavolat na níže uvedené kontakty a rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Delphi Diesel Servis Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Cena elektrického zařízení obsahuje recyklační poplatek v souladu s ustanovením § 37h odst. 3 zákona o odpadech a autorský poplatek. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 60km zdarma

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Cena elektrického zařízení obsahuje recyklační poplatek v souladu s ustanovením § 37h odst. 3 zákona o odpadech a autorský poplatek.

Vítejte na stránce pmnd.wbs.cz v sekci REKLAMAČNÍ ŘÁD

 

REKLAMAČNÍ ŘÁD

 

            V případě poruchy nebo výskytu výrobní vady zboží v záruční době je nutno uplatnit reklamaci v provozovně firmy PM MOTOR a to doručením osobně nebo poštou na adresu:

 

PM MOTOR

AMELINOVA 1202

DOLNÍ LUTYNĚ

735 53

 

 

K reklamovanému zboží přiložte fakturu o koupi zboží a průvodní dopis s co nejpřesnějším popisem vady a jejím průběhu. Pokud bude reklamace uznána jako oprávněná, bude po jejím vyřízení zaslána na náklady firmy zpět odesílateli s přiloženým reklamačním listem, kde bude uveden popis závady a její odstranění. Doporučujeme uschovat si tento dokument po celou dobu záruční doby a tj. 1 ROK NA REPASOVANÉ DÍLY a 2 ROKY NA ZCELA NOVÉ DÍLY.

 

Reklamace bude vždy vyřízena do 30-ti dní a to bez zbytečného odkladu, pokud se strany nedohodnou jinak. Pokud nebude dodržena 30-ti denní lhůta ze strany prodejce, má zákazník právo odstoupit od smlouvy. Pro případ neuznané reklamace má prodejce povinnost oznámit tuto skutečnost rovněž reklamačním protokolem a uvést, pro jakou vadu není zboží opravitelné. Reklamaci nelze uznat v těchto případech:

-         Mechanické poškození

-         Neodborná instalace

-         Neodborné zacházení

-         Poškození zboží živly

-         Poškození nadměrným užíváním

TOPlist
Záloha na vracení poškozeného turbodmychadla je cena+2000kč Záloha bude vracena PO DORUČENÍ TURBODMYCHADLA NA NAŠÍ FIRMU. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 60km zdarma