Záloha na vracení poškozeného turbodmychadla je cena+2000kč Záloha bude vracena PO DORUČENÍ TURBODMYCHADLA NA NAŠÍ FIRMU. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 60km zdarma Pokud si nevíte rady, stačí zavolat na níže uvedené kontakty a rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Delphi Diesel Servis Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Cena elektrického zařízení obsahuje recyklační poplatek v souladu s ustanovením § 37h odst. 3 zákona o odpadech a autorský poplatek. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 60km zdarma

Repasované HŘEBENOVÉ SERVOŘÍZENÍ

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Cena elektrického zařízení obsahuje recyklační poplatek v souladu s ustanovením § 37h odst. 3 zákona o odpadech a autorský poplatek.

řazení podle ceny: 
celkem 1 položka

3 500,-
cena bez DPH 2 892,56
(id:e2656g25zxz)
dostupnost: skladem

OPRAVUJEME SERVO ŘÍZENÍ PRO VŠECHNY TYPY OSOBNÍCH A DODÁVKOVÝCH VOZIDEL.EPS

OPRAVUJEME SERVO ŘÍZENÍ PRO VŠECHNY TYPY OSOBNÍCH A DODÁVKOVÝCH VOZIDEL.

Umíme zrepasovat většinu řízení a čerpadel na trhu, poskytujeme 12 měsíců záruku na repasovaná servořízení, hydraulická řízení, elektrické řízení a jejich čerpadla, posilovače

Námi opravené hřebenové servořízení je po kompletní opravě, tzn. že původní je obal,pokud je třeba tak se hřídel brousí, vnitřní část se nahrazuje novými díly a řízení se seřídí. Řízení je po opravě vyzkoušené na stolici, která simuluje běžný provoz hřebenového servořízení.


Montáž
Pokud by jste chtěli můžeme Vám u nás zajistit DEMONTAŽ A MONTAŽ jak servořízení tak servo pumpy.

Většinu servořízení jsme schopni vyměnit za 1 den, tedy ráno nám přistavíte vůz a odpoledne je řízení zpravidla vyměněno, pokud nenastanou komplikace.

Cena za výměnu se pohybuje okolo 2.500 – 6 tis Kč včetně DPH, u každého tipu vozidla se cena stanovuje individuální v závislosti na náročnosti.

V ceně je zahrnuta demontáž a montáž

Pročištění celého systému od nečistot, které jsou v systému z poškozeného dílu (nezbytně je nutné systém vyčistit, jinak tyto nečistoty poškodí nový díl )

Nová servo kapalina

Geometrie přední nápravyServo čerapadlo jsme schopni vyměnit za 1 den, tedy ráno nám přistavíte vůz a odpoledne je řízení zpravidla vyměněno, pokud nenastanou komplikace.
U elektrických čerpadel bývá zpravidla nutná i konfigurace v řídící jednotce vozidla

Cena za výměnu se pohybuje okolo 2 - 4 tis Kč včetně DPH, u každého tipu vozidla se cena stanovuje individuální v závislosti na náročnosti.

V ceně je zahrnuta demontáž a montáž

Pročištění celého systému od nečistot, které jsou v systému z poškozeného dílu (nezbytně je nutné systém vyčistit, jinak tyto nečistoty poškodí nový díl )

Nová servo kapalina

V případě potřeby naprogramování ELEKTRICKÉHO POSILOVAČE ŘÍZENÍ EPS

OPRAVUJEME SERVO ŘÍZENÍ PRO VŠECHNY TYPY OSOBNÍCH A DODÁVKOVÝCH VOZIDEL.

Záruka na repas je 12 měsíců.

Poskytujeme 12 měsíců záruku na repasované díly, repasovný díl je vždy přezkoušen na tlakové stolici, aby se ověřila jeho těsnost a správná funkčnost.

broušení válce, výměnu všech gufer,ložisek, manžet, čištění, případně lakování

Autoservis Dolní Lutyně-servisní služby pro Váš vůz.
Autoservis Římanek motor s.r.o veškeré opravy a servis osobních,dodávkových vozidel,diagnostiku.

Provádíme opravy, servis a prodej všech typů turbodmychadel pro motory osobních, nákladních a drážních vozidel, zemědělských a stavebních strojů.Po generální opravě má turbodmychadlo stejnou životnost,jako nové turbodmychadlo.

Cílem naší společnosti, Římanek motor s.r.o, je v prvé řadě spokojený zákazník, který se na nás může kdykoliv obrátit z každým problémem z oblasti Turbodmychadel,Diesel vstřikovačů (trysek),Vysokotlaké čerpadla,Servořízení.

Vstřikovače:Common rail
Test vstřikovače s protokolem 300 Kč.
Opravy vstřikovačů od 1 000 Kč až po kompletní repas 3 500 Kč.

Čerpadla:Common rail
Opravy čerpadel se dle stavu a výrobce pohybují od 2 500 Kč.
Podrobnější informace po telefonu, nebo emailem.


rimanekmotor@seznam.cz

tel. 732585580
732415744

TOPlist
Záloha na vracení poškozeného turbodmychadla je cena+2000kč Záloha bude vracena PO DORUČENÍ TURBODMYCHADLA NA NAŠÍ FIRMU. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 60km zdarma