REKLAMAČNÍ ŘÁD

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Vítejte na stránce pmnd.wbs.cz v sekci REKLAMAČNÍ ŘÁD

 

REKLAMAČNÍ ŘÁD

 

V případě poruchy nebo výskytu výrobní vady zboží v záruční době je nutno uplatnit reklamaci v provozovně firmy Římanek motor s.r.o  a to doručením osobně nebo poštou na adresu:

Římanek motor s.r.o

Amelinova 1202

73553 Dolní Lutyně

 

 

K reklamovanému zboží přiložte fakturu o koupi zboží a průvodní dopis s co nejpřesnějším popisem vady a jejím průběhu. Pokud bude reklamace uznána jako oprávněná, bude po jejím vyřízení zaslána na náklady firmy zpět odesílateli s přiloženým reklamačním listem, kde bude uveden popis závady a její odstranění. Doporučujeme uschovat si tento dokument po celou dobu záruční doby a tj.6 měsícu na servořízení, 1 rok na  turbodmychadla a 2 roky na nové dílly.

 

Reklamace bude vždy vyřízena do 30-ti dní a to bez zbytečného odkladu, pokud se strany nedohodnou jinak. Pokud nebude dodržena 30-ti denní lhůta ze strany prodejce, má zákazník právo odstoupit od smlouvy. Pro případ neuznané reklamace má prodejce povinnost oznámit tuto skutečnost rovněž reklamačním protokolem a uvést, pro jakou vadu není zboží opravitelné. Reklamaci nelze uznat v těchto případech:

-         Mechanické poškození

-         Neodborná instalace

-         Neodborné zacházení

-         Poškození zboží živly

-         Poškození nadměrným užíváním

Záloha na vracení poškozeného turbodmychadla je cena+2000kč Záloha na vracení poškozeného poškozeného vstřikovače je cena+1000kč Záloha na vracení poškozeného čerpadla je cena+2000kč Záloha bude vracena PO DORUČENÍ poškozeného dílu NA NAŠÍ FIRMU. Doprava svoz a rozvoz do 100km zdarma