Záloha bude vracena PO DORUČENÍ TURBODMYCHADLA NA NAŠÍ FIRMU. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 100km zdarma Pokud si nevíte rady, stačí zavolat na níže uvedené kontakty a rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 100km zdarma

Příčiny poškození turbodmychadla

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Příčiny poškození

 

Velmi často není příčina poškození turbodmychadla v samotném zařízení, ale je důsledkem působení vnějších činitelů. Proto je tak důležité zjistit před montáží nového turbodmychadla příčinu závady. Zabrání se opětovnému poškození turbíny kvůli špatnému technickému stavu vnějšího vybavení turbodmychadla.

V mnoha případech,je turbodmychadlo zdrojem problému. 
Vysoký podíl klasifikovaných dílen uvadí, že je vadné  turbodmychadlo, ale to nemá žádné vady, a nahrazuje se zbytečně. Po výměně údajně vadného turbodmychadla  přijde drsné probuzení - chyba je stále stejná.

 

Nejběžnější poškození turbodmychadla

Poškození vniknutím cizích těles do turbíny nebo kompresoru  jsou jasně viditelné na kompresovem kole a hřídeli Při instalaci nové turbodmychadla,musí byt ,sací vzduchové potrubí a výfukové potrubí  zkontrolováno a vyčištěno. 

Pozor!Turbodmychadlo s takovým poškozením nemůže být provozováno.

 

Nedokonalé mazání turbodmychadla 

Opakované přerušení dodávek motorového oleje na krátkou dobu (do 4-5 sekund) způsobí poškození ložisek turbodmychadla. Mezi nejčastější příčiny patří: 
- montáž turbodmychadla bez předchozí kontroly systému mazání 
- výměna motorového oleje a filtru 
- odstavení vozu na exterémně dlouhou dobu
- nesprávné startování (zvláště v zimním období s teplotami pod bodem mrazu) 
- nízký tlak oleje způsobený závadou v systému mazání 
- znečistění oleje (např. průnikem paliva či chladicí kapaliny do soustavy mazání) 

TOPlist
Záloha na vracení poškozeného turbodmychadla je cena+2000kč Záloha bude vracena PO DORUČENÍ TURBODMYCHADLA NA NAŠÍ FIRMU. Doprava a svoz turbodmychadel,servořízení do 100km zdarma